O nas

 

O nas

 

Projekt OnlyBestMiners jest projektem skierowanym do tych Państwa, którzy chcą postawić pierwsze kroki w wydobywaniu kryptowalut, choć nie posiadają dużej, wiedzy na ich temat.
Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług, osoby obeznane z tematem. Od ponad 5 lat świadczymy usługi hostingu, serwisu oraz dostaw urządzeń.
Za cel stawiamy sobie zadowolenie i radość klienta. Chcemy by wyszedł od nas z dużą unikatową wiedzą. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i dużych przedsiębiorstw.
Do powierzonych prac podchodzimy z należytą odpowiedzialnością i rzetelnością. Zatrudniamy jedynie doświadczonych fachowców, posiadających niezbędne uprawnienia. Nasza unikatowa wiedza i doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług zgodnie z prawem oraz obowiązującymi normami i standardami bezpieczeństwa. Dbamy o to, by zapewnić naszym klientom komfort i bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania urządzeń.
Zajmujemy się zarówno rzetelnym wykonywaniem systemów zanurzeniowych, jak i dostarczaniem urządzeń. Oferujemy kompleksowe usługi, takie jak: doradztwo, stałe wsparcie oraz gwarantujemy najniższe ceny w Polsce. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Nasi klienci zyskują spokój i gwarancję satysfakcji

  • 10 000+ dostarczonych urządzeń
  • 120+ wykonanych instalacji zanurzeniowych (ogrzewanie domu, basenu, hali)
  • 2 000+ zadowolonych i obsłużonych klientów
  • 20 000+ własnych zdjęć urządzeń
Te liczby mogłyby wywrzeć wrażenie również na nas. Ale nie zatrzymujemy się w zachwycie, lecz wciąż idziemy do przodu.Choć nasza siedziba znajduje się w Warszawie, usługi kierujemy do wszystkich zakątków świata.

Efektywnie działamy na rynku kryptowalut w zakresie:

-Sprzedaż urządzeń do miningu (wydobycia)
-Hosting (kolokacja) oraz opieka nad sprzętem
-Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
-Project Cube

Serwery obliczeniowe

W swojej ofercie posiadamy najbardziej wydajny sprzęt do miningu kryptowalut.
Sprzedajemy tylko najwyższej jakości sprzęt sprawdzonych producentów takich jak Bitmain, MicroBt, Goldshell i inne.

Kolokacja i serwis

W ramach usługi kolokacji oferujemy dostęp do taniej energii elektrycznej, przechowywanie i obsługę sprzętu miningowego w optymalnych warunkach do ich pracy. Nasze serwerownie zapewniają bezpieczeństwo i stabilność.
Profesjonalny serwis to ciągłość pracy, szybka diagnostyka oraz ewentualna naprawa gwarancyjne i pogwarancyjna urządzeń.

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy na szkolenie:

– z zakresu kryptowalut – 199 zł / 60 minut
Zapraszamy do kontaktu!
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com