EasyWay 4

Firma, która w roku 2022 okradła Ludzi na 6mln.

EASYWAY to firma powstała w styczniu 2022. Prowadzona przez kilka osób w Polsce mająca jedną osobę w zarządzie. Jest nią Gruzin.

KRS – EASYWAY

https://krs-pobierz.pl/easy-way

ostatnie zmiany w Marcu

Dane osoby: GERADZE AMBROSI

 


Firma okradła ludzi. Dlaczego i jak im się to udało?

-Firma posiada biuro w Warszawie w którym byliśmy a koparek nie mają żadnych. Jedynie zdjęcia na kartkach i ich ceny. Wiadome podobne lub trochę niższe niż nasze.

-Na ich stronie widniał adres inny niż w KRS i na Mapie pokazywało, że to jest tutaj 👉🏼

-W KRS ma na pierwszym miejscu handel rzeczami budowlanymi, czyli nie mają prawa handlować koparkami (czymś informatycznym).


-Wykorzystują Zdjęcia kolokacji naszych partnerów ŻET technology.

Strona Żet i ich zdjęcie prawdziwego hostingu. 

https://shop.zet-tech.eu


-Wykorzystują zdjęcia naszych coverów, bo to my w YM wycinaliśmy z naszego pudełka nazwę bo nigdzie nie było Logo YAMI-TECH. Widać, ze to zabrali od nas. Dopiero po wysłaniu do nich informacji z prośba o usunięcie mówili, ze nic nie ściagają od nas ani od Żet i byśmy się od nich odczepili po czym zmienili zdjęcie. Straszyli nas jakimś pozwem a tak naprawdę to oni naruszyli nasze zasady zabierając zdjęcie.

Ich początkowe ogłoszenie:

Nasz Cover:

Ich zmiana oferty:


Kiedy pójdziemy do tej firmy będzie siedziała przy biurku kobieta, o koparkach nie wie nic, przekazuje tylko kontakt do kogoś „z działu sprzedaży” a jak zapytacie się kim podpisywana jest umowa na urządzenie to ta Pani odpowie, ze z nią bo ma pełnomocnictwo.


Sprawdziliśmy ich wiedzę bo tak się ogłaszali na OLX, zatem wiedząc, ze nie ma tej koparki jak E9 bo gdyby była to w pierwszej kolejności bitmain miałby ją na swojej stronie. Osoba z OLX udzieliła odpowiedzi, ze E9 będzie w kwietniu, będą mieć oni w pierwszej kolejności. Pytając o producenta urządzenia usłyszeliśmy, ze jest to Innosilicon inside ;)), a co więcej jednostki jakie dodali do maszyny są fałszywe. Jest to 2400 Mh/s oni wstawili MTh, Jeśli bitmain nie ma tego u siebie to skąd mają cenę???Zmienili informacje o tym urządzeniu jak i o innych po tym jak zwróciliśmy im uwagę jak namawiają ludzi. A ceny były z kosmosu. Teraz dają ceny nierealne. Czyli bardzo niskie tak by zachęcić ludzi, którzy nie zbyt znają się na rynku. Pani będąca „sprzedawca” na OLX jest bardzo nie miła i chcąc dowiedzieć się czegokolwiek o urządzeniach każe dzwonić do kogoś innego bo ona jest tylko od wystawiania ogłoszeń.

Dodatkowo dają gwarancje na 24 miesiące oraz 60 miesięcy. ŻADEN producent nie daje takich gwarancji. ASIC – gwarancja jest 180dni na urządzenia nowe. Bitmain teraz niektóre urządzenia przedłożył o 100 dni. Ale nie 24 miesiące …

Niestety stało się to czego się obawialiśmy, że. okradną naprawdę dużo ludzi.

Oczywiście słow nie rzucamy na wiatr, mamy na to dowody od początku tego jak weszli na rynek czyli w tym roku i namawiają ludzi.

 

 

 

 

 

 

 

 


Cała Korespondencja:

 

4 Comments

  1. Szkoda, że nie przyszło mi do głowy by sprawdzić te wszystkie detale i połączyć to w jedno wcześniej… Swoje urządzenie oddałem im w kolokacje na Białoruś… nigdy nie została podłączona i brak kontaktu z firmą…

  2. Zapłaciłem za 5x KD6 do dziś nie mam urządzeń ale czekam na dokumenty od Adwokata by odzyskać środki. Czy ktoś w podobnej sytuacji?

  3. Czy ktoś jeszcze ma z nimi kontakt?

  4. Uważajcie!!! zapłaciłem za 3x L7 ponad 185tys zł i potem kontakt się urwał teraz EasyWay zniknęło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com